אלטיזכן לפינוי בתשלום במרכז | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן במרכז

תושבי המרכז, זה הזמן ליהנות ממגוון נרחב של שירותי פינוי מקצועיים המוענקים לכם על ידי צוות הפינוי המוביל והאיכותי ביותר בישראל, הצוות של "שי פינוי דירה". "שי פינוי דירה" הינו שירות המוענק בכל רחבי הארץ, ובפרט לתושבי מרכז הארץ, הזקוקים לבעלי מקצוע מיומנים ומנוסים שיפנו שמדירותיהם מגוון נרחב של פריטים וחפצים שונים. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים גם לכם, תושבי המרכז, ליהנות משירותי אלטיזכן במרכז.

שירותי האלטיזכן של "שי פינוי דירה" הינם שירותי פינוי מקצועיים ואיכותיים לכל דבר ועניין, המתבצעים על פי כל נהלי הבטיחות וחוקי העזר העירוניים הקבועים בחוק בערי המרכז השונות. השירותים שלנו כוללים: מיון תכולה מקדים להליך הפינוי, שירותי פינוי בעזרת הציוד המתקדם והמוביל ביותר בישראל, שירותי פירוק ארונות וריהוט כבד ומסורב, התאמת צרכי הפינוי לדרישות הלקוח, ולסיום, מגוון נרחב של שירותי ניקיון המאפשרים לכם ליהנות מסביבת מגורים מרווחת יותר ומאורגנת יותר.

אלטיזכן במרכז הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מתושבי מרכז הארץ, המעוניינים לפנות משטח דירתם, מגוון נרחב של פריטים ישנים או פריטים חסרי שימוש. במסגרת השירות המיוחד שלנו, אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכם למסור לידינו את תכולת הפינוי תמורת תשלום הוגן, או לחילופין, תמורת קיזוז החלק היחסי ממחיר עלויות השירות.

בנוסף, תוכלו לתרום את התכולה השימושיות והנחוצה שברשותכם לידי מגוון נרחב של עמותות וארגונים הנמצאים איתנו בקשרי עבודה שוטפים לאורך כל השנה. תרומת החפצים תעבור על ידינו ישירות משטח הדירה שלכם אל אותם ארגונים ומוסדות, וכתוצאה מכך, אתם מרוויחים פעמיים, פעם אחת הרווחתם סביבת מגורים מרווחת ומאורגנת יותר, ופעם שנייה הרווחתם (וביושר) מעשה טוב וחברתי למען הכלל והקהילה באזור מגוריכם.

רמה אחת מכל כולם!

שירותי הפינוי המקצועיים של "שי פינוי דירה" נחשבים לשירותי הפינוי המובילים ביותר בארץ, ועל כך יעידו מאות לקוחות בכל רחבי הארץ, שכבר נהנו משירותיו המקצועיים של "שי פינוי דירה" בכל אחד מתחומי הפינוי השונים המיושמים על ידו.

מעגל הלקוחות ההולך וגדל שלנו, המוניטין הרב לו אנו זוכים, והזכות להעניק לכל אחד ואחת מכם שירות מקצועי, הם הפרמטרים המלווים אותנו בעשייה היומיומית. תפיסת השירות המיוחדת שלנו שמה תמיד את הלקוח במרכז העניינים, ולאור הדרישות האישיות של כל לקוח ולקוח, אנו מבצעים עבורכם את עבודות הפינוי והניקיון בגמר התהליך.

היחס והשירות האישי לצד הידע והניסיון המקצועי של "שי פינוי דירה", הם האלמנטים ההופכים אותנו לצוות הפינוי המוביל והאיכותי ביותר בישראל. כנותני שירותים וכצוות מוביל בתחומו, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מתחייבים להמשיך ולהוביל את ענף הפינוי.

במידה וגם אתם מתגוררים באזור המרכז, ובמידה וגם אתם מעוניינים לבצע כל הליך פינוי כזה או אחר, זה הזמן להכיר את מקרוב את שירותי אלטיזכן במרכז, המוענקים לכם על ידי שי ואני צוותו.

להזמנת השירות וקבלת הצעת מחיר התקשרו אל 0522071171
 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן