אלטיזכן לפינוי בתשלום אבן יהודה | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן אבן יהודה

מתגוררים ביישוב אבן יהודה או הסביבה? מעוניינים לפנות משטח דירתכם פריטי ריהוט או תכולה ישנה וחסרת שימוש? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של "שי פינוי דירה", המתמחה בביצוע עבודות פינוי לכל צורך ולכל מטרה. "שי פינוי דירה" מאפשר גם לכם ליהנות משירותי אלטיזכן אבן יהודה, המאפשרים לכלל תושבי היישוב (ויישובים אחרים בסביבה), ליהנות משירותי פינוי מקצועיים, מהירים, יעילים ואיכותיים בכל רמה. שירותי האלטיזכן של "שי פינוי דירה", הינם מכלול נרחב של שירותים מקצועיים ומשודרגים לשירותיו של האלטיזכן המסורתי והוותיק.

שירותים אלו כוללים: פירוק ארונות מטבח וקיר, פירוק ארונות ופריטי ריהוט מסורבלים וכבדים, פינוי חפצים בכל גודל משטח הדירה, מיון מקדים לתכולה המיועדת לפינוי על פי קטגוריות מוצר (רהיטי עץ, מוצרי פלסטיק, מוצרי חשמל וכו), הוצאת כלל החפצים המיועדים לפינוי והעברתם למכולות איסוף הממוקמות מחוץ לדירה, הובלת מכולת האיסוף בצורה הבטוחה והיעילה ביותר לאתרי מחזור ואתרי פסולת המורשים לכך על פי חוק.

בנוסף, שירותי אלטיזכן אבן יהודה המיושמים על ידי "שי פינוי דירה", מאפשרים גם לכם ליהנות מהיצע מגוון של שירותי ניקיון, ארגון וסדר המבוצעים בשטח הדירה עם סיום הליך הפינוי. שירותים אלו כוללים: שטיפת רצפות וניקיון יסודי בכל רחבי הדירה, שירותי פוליש, שירותי סיוד וצביעת קירות, שירותי הרחקת מפגעים ותחלואים שונים משטח הדירה, שירות תיקונים קלים ברחבי הדירה, שירותי הדברה ועוד מגוון נרחב של שירותים המותאמים באופן אישי לכל אחד ואחת מכם ובהתאם למצב הדירה או השטח בו התבצעו הליכי הפינוי. אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מקפידים לבצע את כל עבודות השירות שלנו על הצד המקצועי והאיכותי ביותר, וכמו כן, מקפידים לעשות שימוש מקצועי בציוד פינוי מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים במיוחד.

רק אצלנו תוכלו ליהנות מכל היתרונות

במידה וגם אתם מעוניינים לפנות פריטי ריהוט וחפצים אחרים משטח דירתכם, אין לכם מה לחפש במקום אחר. אנחנו ב-"שי פינוי דירה", נעמיד לרשותכם את כל השירותים הנדרשים, נבצע התאמה אישית לכל דרישה, ונארגן ונסדר לכם את שטח הדירה עם סיום הליך הפינוי.

רק אצלנו ב-"שי פינוי דירה", תוכלו ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות, המבוצע בכל רחבי הארץ, ומיועד לכל מטרת פינוי כזו או אחרת. שירותי אלטיזכן אבן יהודה, הם שירותים ייחודיים המאפשרים לכל אחד ואחת מכם לארגן לעצמו סביבת מגורים איכותית, משודרגת וראויה.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דוגלים במתן שירות איכותי לכל לקוח, ולצורך כך ניסחנו אמנת שירות המתמקדת בכל המאפיינים המקצועיים המרכיבים את השירות הייחודי שלנו. במידה וגם אתם מתגוררים ביישוב אבן יהודה או הסביבה, ובמידה וגם אתם מעוניינים לפנות, לסלק ולהוציא משטח דירתכם פריטי ריהוט וחפצים שונים, זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול היתרונות המקצועיים של "שי פינוי דירה".

להזמנת השירות וקבלת הצעת מחיר התקשרו אל 0522071171

 



אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו