איך מנקים דירה מוזנחת ומזוהמת?

פינוי דירה מוזנחת – שאלה שהגיעה למערכת האתר:

"שלום לבעלי האתר, לאחרונה ירשתי דירת מגורים ישנה אשר הייתה שייכת לבן משפחה שהחליט להוריש את הדירה להורי והם העבירו אותה לבעלותי. מדובר בדירת מגורים ישנה מאוד שעמוסה בפריטים ישנים השייכים לבן המשפחה שהלך לעולמו. הדירה עמוסה בלכלוך, אבק והיא ממש מזוהמת שאפילו הברזים והכיורים מלאים בעובש וסימני חלודה. איך אפשר לנקות דירה כל כך מוזנחת ומזוהמת?

תשובת נציגי האתר:

דירות מגורים ישנות עלולות לסבול מתחלואים שונים שאינם קשורים לרמת התחזוקה השוטפת של הדירה. לכן, המקרה אותו אתה מתאר הינו מקרה נפוץ המתרחש בעיקר בדירות ישנות בהן התגוררו או מתגוררים אנשים מבוגרים שקשה להם לשמור על סדר וארגון של סביבת המגורים לאורך זמן. במקביל, אתה מציין שהדירה עמוסה בפריטי תכולה שהם למעשה תכולת ירושה אשר נשארה בדירת המנוח. לכן, השירות המוצע על ידינו למקרים אלו משלב בתוכו מספר פעולות שונות הכוללות:

  1. פינוי יסודי של כל תכולת הירושה המצויה בשטח הדירה וזאת לאחר מיון מקדים במסגרתו אתה או הוריך (יורשי הדירה) יחליטו איזה פריטים מיועדים לפינוי ואיזה פריטים הם מעוניינים להשאיר ברשותם.
  2. טיפול יסודי בקירות הדירה וזאת לצרכי הרחקת נגעים כגון: פטרת, עובש וסימני רטיבות – ברוב הדירות הישנות והמוזנחות, קירות הדירה סובלים מתחלואים אלו.
  3. שטיפה יסודית של שטח הדירה
  4. חיטוי יסודי של חדרי שירותים ואמבט- פעולת החיטוי מיועדת בין היתר להרחקת תחלואים ונגעים שונים מכיורים, ברזים וכדומה
  5. פירוק ארונות קיר ומטבח במידה והם רעועים וישנים
  6. צביעת קירות
  7. שירותי הדברה

חשוב לציין שהיקף כל אחת מהפעולות המופיעות לעיל, מיושמים בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה עם סיום הליך פינוי התכולה המיותרת המצויה בה. מכיוון שמדובר בדירת מגורים ישנה ומוזנחת בה אתה מתכוון לעשות שימוש לצרכי מגורים, אנו ממליצים לך לבצע את פעולת הפינוי בשילוב כל שירותי הניקוי היסודיים המוצעים על ידיו וזאת על מנת להפוך את סביבת המגורים הישנה והמוזנחת לסביבה ראויה למגורים, והכי חשוב, נעימה ומטופחת.

להחזרת האור לדירה ולפרטים נוספים חייג כבר עכשיו: 072-2770914.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו