אחסון ופינוי דירה וצביעה

מפנים דירות 

כמו חברות רבות אחרות גם אנחנו בצוות פינוי דירה מעניקים מגוון רחב של שירותים. לא רק פינוי דירה או ביצוע הובלה ייעודית אלא גם שירותי צביעה, הדברה, ניקיון, ביצוע עבודות שיפוצים שונות, אחזקת הדירה, הרחקת מזיקים, אחסון תכולה ועוד ועוד. זכרו, במידה ואתם זקוקים לכמה וכמה שירותים לאחר הפינוי מטוב לדאוג שאותה חברה כמונו תבצע גם אותם מאשר לרדוף אחר בעלי מקצוע נוספים.

שירותי אחסון בעלות נפרדת

בתוספת תשלום תוכלו לקבל שירותי אחסון במחסנים ייעודיים המשמשים את לקוחות חברת הפינוי. החפצים יקרי הערך שלכם בהם גם ריהוט או מוצרי חשמל יכולים לחכות ליום בו תוכלו ותרצו לעשות בהם שימוש. בנתיים הם מאוחסנים היטב במקום בו לא יינזקו מנזקי מזג אוויר ועוד.

צביעה וסיוד הדירה לאחר הפינוי

לאחר פינוי הדירה נחשפים קירות הבית, או אז רואים את כל המכות, החורים, תקלות הצבע, כתמי השמן, כתמי הלחות ואפילו אזורים בהם פרח לו עובש מרוב רטיבות. במקרים כאלו יש לטפל נקודתית בצורה מקצועית. הדירה הריקה כעת מאפשרת תיקונים וצביעה בצורה יסודית. שירותי צבע מוענקים גם הם על ידינו ומבוצעות על ידי אנשי מקצוע מומחים.

שירותי ניקיון כללי

שירותי ניקיון ניתן להזמין אצלנו בחברת שי פינוי דירה, ולקבל את הדירה מצוחצחת ונקייה לחלוטין. הקירות והרצפה החשופים מאפשרים שטיפה בעזרת זרנוק וחומרי ניקוי יעילים במיוחד. כעת אין ריהוט או ציוד שיפריע לניקיון ואפשר להגיע למקומות נסתרים בכל רחבי הבית, כולל באזור השירותים והאמבטיה.

הדברה והרחקת מזיקים

על מנת להשלים את הטיפול בדירה לא די לבצע ניקיון וצביעה, יש לטפל בכל המזיקים המאיימים לא פעם להחריד את שלוות תושבי הבית. בין אם מדובר במכת נמלים, ברחשים, יתושים או דבורים, מקקים או לטאות, הגיע הזמן להדברה מקצועית. הבית חשוף כולו וניתן להדביר כל פינה ופינה. אל תחכו ליום המחר, הדבירו היטב והרחיקו מזיקים, כולל יונים מחלונות ומרפסות הדירה. הדברה רצינית מסוג זה ניתן לבצע רק במצב בו איש אינו מתגורר בבית, קחו זאת בחשבון כשירות איכות בתזמון מצויין.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו