אגרן כפייתי של בגדים בבית – הבית מוזנח, מה לעשות?

אגרן כפייתי של בגדים

אגירה כפייתית זו בעיה נפשית מטרידה, והתוצאות שלה משפיעות בצורה ניכרת על החיים ועל הבית. לא פלא שאגרנים כפייתיים רבים פונים לטיפול מקצועי ושואפים להגיע לנקודה בה הם מסוגלים לפנות אל חברת פינוי כדי לפנות את כל התכולה המיותרת מהבית שלהם. המטרה היא להגיע למציאות חיים סבירה בה ניתן לנהל את היום יום על הצד הטוב ביותר בלי חפצים מיותרים ותכולה מעיקה שמפריעה לנהל את היום.

הפתרון שלכם לאגרנות כפייתית בידיים של המומחים

כדי למצוא את הפתרון הרצוי לכם עליכם להכיר את המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים. מדובר על מרכז אשר מתנהל בידיים מקצועיות ומונה מספר אנשי צוות אשר מכירים מקרוב את ההפרעה הכפייתית של האגירה.

המטרה של המרכז היא להציע לאגרנים כפייתיים מענה בתחום הפינוי של כל התכולה שנאגרה במהלך תקופת האגירה. מדובר על מלאכה סיזיפית אשר מצריכה המון יכולות, ידע וכמובן סבלנות. כי רק כך ניתן לפנות את כל התכולה שהצטברה במהלך השנים בדירה, ולהוציא את כל התכולה המיותרת הזו מהבית.

השירות שלנו

המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים שמה לעצמה מטרה להועיל לכל לקוח באשר הוא. מתוך נקודה זו אנחנו פונים אל הלקוחות שלנו וקשובים לכל בקשה או משאלה שלהם. המוטו שלנו הוא ניהול תהליך הפינוי באופן הנדרש לשביעות רצון בעלי הבית. ולכן אנחנו לפני הכול שומעים את בעלי הבית ומאזינים לסיפור שלהם. הם מספרים על החפצים ועל המצב ששורר בבית.

הם מספרים על הקושי מולו הם מתמודדים וכן מתארים את האופן בו הם רוצים לנהל את הפינוי של כל התכולה הקיימת בבית. לפי מה שאנחנו שומעים אנחנו ננהל את התהליך. כי כדי שהלקוחות שלנו יקבלו מענה מתאים שקולע לצורך שלהם, אנחנו ננהל את העבודה בהתאם לרצונם ולהוראות אותם הם נותנים לנו.

לאפשר חיים נוחים בבית

לכל אורך תהליך הפינוי אנחנו שואפים להתאים את הבית לסדר היום של בני הבית. וזה אומר שאנחנו נסייע לבעלי הבית לארגן את הבית באופן המתאים לשימוש נוח ומועיל.




אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו