אובססיה לשקיות ניילון? לא עוד!

נגמרו האובססיות 

כמעט בכול מטבח ניתן למצוא מערום של שקיות ניילון, ולו כי ישראלים אוהבים לשמור דברים שניתנים להם בחינם (וכיום גם בתשלום). עם זאת, בתים בהם לא ניתן למצוא דבר בעקבות מערומי שקיות שמופיעים בכול מקום, צרכים לעורר נורה אדומה, וזאת כי לא מדובר במצב תקין, אלא במצב שמצריך מעורבות של איש מקצוע, ולו כי ככול הנראה בדירה מעין זו גר אדם בעל אובססיה לשקיות ניילון, ועל כן כל תופעה שהינה אובססיבית אינה בריאה, ובטח כאשר היא מסכנת את בריאות ושלמות בעל הדירה – אם בעקבות חיידקים ואם בעקבות סכנה מעידה.

 

כתובת אחת לבעיית אגרנות

יש לכם בן משפחה שאתם מקשרים לתופעה? הוא זקוק לעזרה! אתם זקוקים לעזרה כי אינכם ידועים אל מי לפנות על מנת לסייע לו? פנו אל מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים! מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים יודע להפנות אתכם אל שורת יועצים בתחום (כולל פסיכולוגיים, עובדי רווחה וכדומה),  ואך יידע להציע את שירותיו עבור פינוי וניקוי הדירה, כך שבתום השירות לא יהיה זכר לאותה זוהמה ולאותו אי סדר שכמה ימים לפני כן עוד לא היה ניתן להתעלם ממנו.

נטו מקצועיות ואדיבות

מדוע מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים כה אידאלי עבור מתן עזרה בהחזרת הדירה להיות ראויה למגורים? עברו על שורת הסיבות הבאות:

  • מדובר בחברה בעלת ניסיון עשיר בתחום פינוי דירות אגרנים.
  • הצוות מורגל למראות של דירות מוזנחות ומזוהמות.
  • לצוות ציוד מגן מפני שלל החיידקים עמם הוא בא במגע.
  • הצוות אנושי ומכיל ועל כן משרה תחושה נעימה ובטח שאינו פוגע ברגשות בעל הבית.
  • צוות הפינוי משאיר אחריו סביבת פינוי נקייה ומסודרת.
  • החברה מסייעת בשלב המיון.
  • הצוות מפנה חלק מהציוד גם לפחי מיחזור וארגוני צדקה.
  • הצוות מפנה רק אל עבר נקודות מורשות.
  • אם וכאשר מתעורר הצורך, הצוות עוטף חלק מהציוד המפונה, ולו על מנת לשמור על פרטיות הלקוח מבחינה רכלנית של שכנים חטטנים.

שלב אחד לפני איפוס הדירה

לצד כל מה שכבר ציינו, נוסיף ונציין שבנוסף לכל הצוות גם יודע להעניק שורת שירותים משלימים חשובים ביותר, אשר מסייעים לא רק לאפס את מצב הדירה, אלא ממש להפוך אותה להרבה יותר נעימה ומזמינה. אי לכך הצוות יודע להציע שירותי חיטוי, הדברה, ניקיון מאסיבי, שירותי שיפוץ קלים ושירותי סיוד, כאשר כל שירות נעשה על הצד הטוב ביותר ולצד לא מעט מקצועיות, ציוד ייעודי ורצון להשאיר עוד לקוח מרוצה. מדוע כל השירותים כה חשובים? על מנת להזכיר לאגרן כמה נעים לגור בדירה מסודרת ונקייה, ללא הפרעה של ציוד מיותר. אי לכך, אם גם אתם מבקשים לטפל בבעיית אגרנות שקיות ניילון כפייתית על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים פשוט מאוד לחייג למספר072-2770914  ולצאת מרוצים, רגועים ולצד הבטחה לקראת התנהלות הרבה יותר בריאה!

 

 

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו