אובססיה למזון

סובלים מאובססיה למזון?

בעיית אגרנות מזון כפייתית הינה בעיה נפוצה למדי אצל אגרנים והיא נובעת בשל מגוון סיבות, אך אף אחת מהן אינה לוגית או מוצדקת. אין לטעות שמדובר בעוד מצב בו אנשים רוכשים כמה מוצרי מזון שנמצאים במבצע, או שהם אוגרים שימורים עבור מצבים מוצדקים, אלא מדובר באנשים שארונות המטבח שלהם כבר אינם יכולים להכיל את כמות המזון, מדובר באנשים שאינם יכולים לחלוף ליד מבצע משמעותי שנוגע למזון מבלי לרכוש ואף מדובר באנשים שאינם יכולים לחלוף ליד הפח מבלי לבחון האם יש בו שאריות.

תמיכה חשובה

לאור האגירה הכפייתית, הבתים של אגרנים כפייתיים מפסיקים להיות ראויים עבור מגורי אדם ואירוח. אי לכך, אותם אגרנים נוטים להסתגר, נמנעים מלהיפגש על משפחה וחברים ובעצם נסגרים בתוך בועה לא רצויה אך שגם אין ממנה דרך יציאה קלה. מכאן שעל בני המשפחה להיות ערניים למצבים מעין אלו, וזאת על מנת לסייע, לתמוך וללוות את תהליך החזרה למסלול חיים נורמטיבי ובריא.

תפקידם של בני המשפחה

בני משפחה שמבקשים לתמוך באגרנים, צרכים לפעול בשלושה מישורים: ראשית עליהם להיות תומכים, שנית עליהם להפנות את בני המשפחה לגורם רפואי ולבסוף עליהם לסייע לבן המשפחה לחזור לגור בדירה שראויה למגורים – בדירה ללא ריקבון, ריחות רעים, בקטריות ולכלוך בכול מקום. עם זאת, אין הכוונה שעליהם לפנות ולנקות במו ידיהם, אך כן עליהם לפנות אל "המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים"!

תפקידה של חברת הפינוי

שי פינוי דירה מהווה את הכתובת האידאלית ביותר עבור מקרים מעין אלו, וזאת כי מדובר בחברת פינוי דירה אשר מורגלת במראות של דירות מוזנחות ומטונפות, מורגלת למראות של דירות עמוסות ומורגלת לקהל יעד שיש להיות אליו מאוד רגישים ואף תומכים, וזאת על מנת לשמור על שיתוף הפעולה ולמנוע ממנו לחזור מהסכמתו – לפנות את דירתו מכלל הציוד הלא רצוי ומהפסולת.

תחילה פינוי לאחר מכן חיטוי וניקוי

"המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" אינו מאמין בחצי עבודה, ועל כן הוא לא רק מכשיר צוותי פינוי ומשקיע רבות בציוד ייעודי מתקדם (כגון מכולות ומנופים בעת הצורך), אלא הוא גם מכשיר צוותי ניקיון מקצועיים אשר מעניקים שירותים איכותיים ויסודיים, שבין היתר כוללים ניקוי מסילות, חלונות, שטיחים, קירות, מטבחים, מקררים וכדומה, כאשר לא פעם שירותי הניקיון מגיעים רק לאחר שצוותים משלימים סיימו לחטא, להדביר ולהעניק שירותי שיפוץ קלים.

ניחוחות של ניקיון

לסיכום נציין שתופעת אובססיה למזון אומנם אינה נעימה, שלא לומר גם מסוכנת תברואתית, אך יחד עם זאת היא ניתנת לטיפול ועל כן טוב לדעת שניתן להעניק לאגרן הזדמנות שניה לחיות בדירה שאכן ראויה למגורים – דירה שמפונה מכלל הציוד מיותר, שנקייה ושמדיפה ניחוחות של ניקיון  אשר מעידים על דף חדש ומבטיח. פשוט חייגו 072-2770914 ותצאו מרוצים – מילה של מקצוענים, עליה מעידים אינספור לקוחות מרוצים.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו