אובססיה לכלי עבודה

מה זה אומר?

תמיד טוב לדעת שבבי יש פטיש, מקדחה, מפתח צינורות וכדומה, אך כאשר בבית יש יותר מדי כלי עבודה ולא ניתן להבין מה עובד ומה מקולקל מה נמצא במחסן ומה במטבח, מה חלוד ומה שבור – הרי שעדיף היה לחיות בבית ללא שום כלי עבודה. באלו מצבים מדובר? ובכן לא פעם אגרנים כפייתיים מתמקדים בנישה מסוימת שאותה הם אוגרים ללא שיקולי צורך או כדאיות, ולו כי האיסוף נובע ממקום הרבה יותר עמוק (כגון טראומה מסוימת) ועל כן אין מדובר בהתנהלות מושכלת, אלא בהפרעה נפשית.

עזרה חשובה

אנשים שיש להם אובססיה לכלי עבודה צרכים עזרה, ולו על מנת לחזור לגור בית שראוי למגורים, על מנת לחיות בבית שאינו מהווה סכנה ופשוט על מנת שיהיה להם זמן לחזור להתמקד במה שחשוב באמת – בחיים נורמטיביים ובריאים. אי לכך, כאשר בני משפחה מבחינים שבן משפחה נוטה לתופעת אגרנות כלי עבודה כפייתית, עליהם להגיש לו עזרה – לפנות למרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים!

הנחיה מקצועית

"מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" מכיל צוות פינוי מקצועי, שבין היתר גם יודע להפנות לגורמי סיוע מקצועיים מבחינת הליכים נפשיים. לאחר שכל אספן מגיע לשלב בו הוא מתחיל להרפות ממנהגו לאסוף כל כלי עבודה שנקרה בדרכו, יש לסייע לו להחזיר את דירתו למצב מסודר, נקי ונעים למגורים, ופה "המרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" הנו ללא ספק הכתובת המתאימה ביותר.

מבחר שירותים משלימים

אלו שירותים "המרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" יודע להציע? עזרה במיון התכולה לקראת הפינוי, פינוי מסודר ומאורגן שמתבצע באופן יעיל ומכבד, עזרה בסידור כלל הבית בתום הפינוי (כאשר לא פעם חברי הצוות מוציאים את כלל התכולה מחוץ לדירה על מנת לנקות אותה באופן יסודי), שירותי חיטוי והדברה בעת הצורך, שירותי ניקיון יסודיים (שבין היתר כוללים ניקוי חלונות, שטיחים, שירותים, ארונות מטבח וכדומה), ובנוסף לא פעם גם ניתנים שירותי שיפוץ קלים לצד שירותי סיוד.

חזרה לשגרה בריאה ונעימה

לאור כל זאת, ניתן לדעת שבתום הפינוי הדירה לא רק תכיל רק מה שנחוץ ורצוי, ולא רק שכל חפץ יעמוד במקום ראוי, אלא גם ניתן יהיה ליהנות מהידיעה שהדירה ראויה למגורים, נטולת חיידקים ושניתן לחזור לארח בה אורחים ובני משפחה – כלומר ניתן יהיה לחזור לשגרה כמה שיותר בריאה ונעימה.

לפעמים הפתרון פשוט משחשבתם

עוד נציין ששירותי פינוי דירה מבית "המרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" נעשה בידי צוות אנושי ורגיש אשר מבין שלא פעם קשה לאגרן מעמד הפינוי, ועל כן הצוות עושה כל שביכולתו על מנת שהמשימה תעבור על הצד הנעים והמכבד ביותר. אי לכך, אם גם אתם מבקשים לתמוך כראוי בבן משפחה אך מצד שני להימנע מעבודה כה קשה ומאתגרת – אתם פשוט מוזמנים לחייג עוד היום 072-2770914 ולהתחיל להבין כיצד ניתן להשאיר את הבעיה מאחור. בהצלחה!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו