אגרנות נעליים כפייתית

אוגרים נעליים? 

יש הבדל בין אישה שאוהבת נעליים באופן מיוחד לבין בית בו לא ניתן למצוא מקום פנוי כיוון שמכל עבר הן צצות – כך שפשוט סכנה להלך בדירה, ולו עקב חשש למעידה מנעל טועה. כיצד קורה שיש דירות בהן ניתן למצוא אינספור נעליים מפוזרות ללא היכר? ובכן לרוב מצבים מעין אלו מעידים על תופעת אגרנות נעליים כפייתית, כך שמדובר בבעיה נפשית, ועל כן אין מדובר בעוד תחביב, אלא בעיסוק אובססיבי אשר מפריע לכל התנהגות נורמטיבית ועל כן יש להתערב – הן להפנות את האגרן לייעוץ מקצועי והן לסייע לו להחזיר את הדירה למצב שראוי למגורים, אך רק לאחר שהאגרן מתחיל להחלים ולשתף פעולה.

 המקום הנכון לקבל תמיכה מלאה

מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים מכיר מקרוב את התופעה ואף יודע כיצד ניתן להתמודד עמה באופן הנכון ביותר, וזאת כיוון שיש לו ניסיון עשיר במלאכת פינוי דירה של אגרנים, ועל כן לא רק שהוא אינו נרתע או מופתע ממצבן של דירות מזוהמות ומוזנחות, אלא בנוסף הוא גם ממליץ לבני משפחה אל אלו אנשי מקצוע בתחום ראוי לפנות.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

פינו באווירה מכילה ותומכת

כיוון שמרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים כה מנוסה, הוא מבין שאין זה רק מספיק לסייע לפנות דירת אגרנים באמצעות ציוד ייעודי ולבוש מגן, אלא גם היחס עצמו חשוב עד מאוד. אי לכך, מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים מעסיק אך ורק אנשים שבנוסף ליכולת הפיזית שלהם, הם גם מאוד רגישים, אנושיים ומכילים, ולו על מנת להבטיח מראש שההתנהלות תעשה לצד אווירה נעימה ותומכת, כך שהאגרן יחוש בטוח.

שירותי ניקיון מקצועיים ביותר

לצד היחס המתחשב והפינוי המסודר, השקט והמכבד, הצוות גם מתמחה במיון מקדים של כלל התכולה – נעליים ושאר תכולה מיותרת שמצויה בדירת האגרן, ואף במתן מבחר שירותים משלימים חשובים נוספים. כך למשל טוב לדעת שהחברה מתמחה באופן המקצועי ביותר בכול מה שנוגע לניקוי. אי לכך, החברה מנקה את כלל הציוד שמבקשים להשאיר, וכמובן שגם  את כלל הדירה (כולל שטיחים, חלונות, חדרי שירותים וכדומה), כך שניתן להיות בטוחים שמעתה יהיה שוב נעים לגור בדירה ואף לארח בה.

סידור ניקיון ועוד שירותים חשובים

כיוון שלא פעם בעיית אובססיה לנעליים מובילה לאיסוף נעליים מרוטות ומלוכלכות מהרחוב, הרי שלצד אי סדר וחוסר ניקיון, גם ניתן למצוא בדירה לא מעט אבק, עובש, בקטריות וכדומה. אי לכך מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים אינו מסתפק רק במתן שירותי ניקיון מקצועיים, אלא בין היתר הוא גם מעניק שירותי חיטוי ואף הדברה – בהתאם לצורך. גם אתם מבקשים ליהנות משירותי פינוי כה מקצועיים ולדעת מראש שאתם עומדים לצאת מרוצים ואילו האגרן עומד לצאת לדרך חדשה והרבה יותר בריאה לצד דירה מפונה, מסודרת ונקייה? הרי כל שעליכם לעשות זה פשוט לחייג072-2770914  – פשוט ומבטיח!

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו