אגרנות מכתבים כפייתית

אוגרים מכתבים?

תופעה של אגרנים כפייתיים אומנם לא כ"כ מוכרת, אך אם נעצור לרגע לבחון את האנשים שאנו מכירים, סביר להניח שכל אחד מאתנו יעצור על אדם אחד שהוא אגרן כפייתי, גם אם מצב הבית שלו עדיין מאפשר ניידות יחסית סבירה. במאמר זה נדון על סוג מסוים של אגרנות אשר מצד אחד נוגע לקושי נפשי להיפרד מהעבר ומאנשים ומצד שני הוא נוגע בבעיית  האגרנות הלא מודעת אשר מתקשה לקבל עזרה – נעסוק בבעיית אובססיה למכתבים.

חיבת יתר למכתבים

יש אגרנים שאוספים מכל הבא ליד, יש אגרנים שאוספים בגדים, יש אגרנים שאוספים שאריות מזון, יש אגרנים שאוגרים חיות ויש אגרנים שאוגרים באופן אובססיבי מכתבים. מכתבים מעין אלו יכולים להיות מכתבים אישיים שהם קיבלו לאורך השנים מאנשים שחשובים להם, מכתבים שהם כתבו ליעדים מסוימים אך הם מעולם לא הגיעו לכדי שליחתם ואף מכתבים שהם אוספים מתיבות דואר של אחרים, ולו כי יש משהו שמושך אותם בתוכן אישי, או כיוון שהם אוהבים את מגע המעטפה אשר מסתיר תוכן שמחכה אך ורק עבורם בכל פעם מחדש.

העזרה בדרך

תהיה הסיבה אשר תהיה, כאשר מדובר בתופעת אגרנות מכתבים כפייתית אשר מפריעה לשגרת החיים הרגילה, ולו כי היא אינה מאפשרת לאגרן לנהל אורח חיים תקין (כגון להגיע מדי יום עבודה או לתחזק את הבית), או כיוון שמצבורי המכתבים תופסים כל פינה טובה ועל כן הם מופיעים על השולחן, על השיש, בארונות, על הספות, על הרצפה וכדומה – הרי שיש להבין שמדובר במצב שמצריך התערבות, אך יחד עם זאת בעוד שאגרן כפייתי לא ימהר להצהיר על בעייתו או לחפש אחר עזרה, על בני המשפחה להיות מעורבים ובאותה נשימה לשמוח לנוכח העובדה שכיום ישנו "המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" אשר מעניק עזרה חשובה ביותר – הן בפינוי והן בהחזרת הבית להיות מסודר ונקי.

שילוב מנצח – אנושיות ומקצועיות

כיצד ביכולתו של "המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" להגיש עזרה לקהל יעד שלא תמיד מוכן לקבל עזרה ולא תמיד מוכן לראות כיצד "פרי עמלו" מפונה מהדירה? ובכן יש צורך בשילוב של אנושיות ומקצועיות, יש צורך בשילוב של אמפטיה, סבלנות ורגישות, וכמובן שיש צורך בניסיון עשיר. אי לכך, צוות "המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" יודע כיצד לגשת למשימה, כיצד לעזור לאגרן להעניק את הסכמתו וחשוב מכל  –  הוא יודע כיצד ביכולתו להחזיר את דירת האגרן להיות ראויה למגורים, וזאת כי מדובר בצוות שיודע להעניק מגוון שירותים חשובים ומקצועיים.

פינוי וניקוי איכותי

"המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" מסייע לפנות את כלל התכולה שאינה רצויה מהדירה, ובנוסף לשירותי פינוי דירה הוא גם מאוד יעיל על מנת להחזיר את הדירה להיות נקייה, מחוטאת ואף מסוידת, ועל כן הוא מחזיק בצוותים ייעודיים ובחומרי ניקיון מתקדמים, וזאת על מנת שבתום הפינוי האגרן ייזכר כיצד הרבה יותר נעים לגור בדירה מסודרת, מפונה ושמדיפה ניחוחות של ניקיון. גם אתם מבקשים סיוע חשוב מעין זה? חייגו בהקדם 072-2770914!

 

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו