אגרנות מזוודות כפייתית

שי עוזר לאגרנים 

יש אנשים שאוספים בקבוקים, יש אנשים שאוספים כלי עבודה, יש אנשים שאוספים כלי מטבח, יש אנשים שאוספים חומרי קריאה ויש אנשים שאוספים מזוודות. אומנם איסוף של מזוודות עשוי להישמע מעט יותר מוזר, אך יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שכלל התופעה של איסוף כפייתי אינה הגיונית, ועל כן אין זה משנה אם מדובר באיסוף של כוסות או מזוודות – וזאת כי כל עוד מדובר באגירה כפייתית, הרי שיש מקום להתערב ולהציע לאותו אגרן לבחון את המצב מהצד ואף להעניק לו ייעוץ מקצועי (לשם טיפול פסיכולוגי, אך לא בהכרח).

לסייע מבלי להפשיל שרוולים

אי לכך, אם גם לכם יש בן משפחה אשר סובל מבעיית אגירה לא מבוקרת של מזוודות ואתם מבקשים לסייע לו, אף אינכם יודעים מהיכן להתחיל, אתם מוזמנים לפנות אל "מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" ופשוט לקבל הפנייה אל עבר שורת אנשי מקצוע, לצד שירותי פינוי מקצועיים, כך שהאגרן יהיה מוכן לשמוע על החזרת הדירה להיות ראויה עבור מגורים. אי לכך, אם גם אתם מבקשים להיות אקטיביים אך מבלי להפשיל שרוולים – פשוט חייגו למספר 072-2770914 ותזכו לעזרה מקצועית וייעודית עבור בעיית אגירה של אגרנים.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

השגת עזרה מקצועית

כיוון שלא פעם בעיית אגרנות מזוודות כפייתית עשויה להוביל לסכנת מעידה בבית, חוסר נוחות בעת התניידות בבית, עובש, אבק וכדומה – הרי שטוב לדעת שכל שעליכם לעשות הנו פשוט מאוד לפנות את כלל הציוד המיותר. כיצד ניתן לומר על משימה מאתגרת מעין זו "פשוט מאוד", וזאת כי לא עליכם מוטלת המשימה, וזאת כי תפקידכם כבני משפחה מסתכם בהענקת כתף תומכת ולהישאר ניטרליים, כך שמשימת הפינוי תתבצע בידי גוף מקצועי ומנוסה בתחום פינוי דירה של אגרנים כפייתיים.

ניסיון מוכח

"מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" עוסק בתחום הפינוי של דירות אגרנים לאורך שנים, ועל כן לא רק שהצוות מנוסה ויעיל, אלא הוא גם אנושי ומכיל, ועל כן הוא מקפיד על יחס מכבד, שירות מסודר ושמירה על פרטיות הלקוח, וזאת לצד התנהלות הולמת אל מול השכנים. מכאן שמראש ניתן לדעת שהפינוי יהיה יעיל ואף ישאיר אחריו אזור מסודר ונקי.

חיטוי סידור מחדש ועוד

צוות "מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" מגיע ערוך עם תוכנית עבודה מסודרת, מסייע למיין את כלל התכולה ואף מעניק שורת שירותים משלימים וחשובים ביותר. באלו שירותים מדובר? ובכן בין היתר מדובר בשירותי חיטוי, הדברה, שירותי ניקוי יסודי לצד סידור מחדש של כלל התכולה, שירותי שיפוץ קלים ואף שירותי סיוד – כמובן שהכול נעשה בהתאם לצרכים המשתנים של כל דירה ודירה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו