אגרנות כפייתית

כעיקרון אין הרבה מה לעשות מול תופעה כמו האגרנות, שגם מוכרת כאגרנות כפייתית. האגרנות זו תכונה שקיימת בעיקר אצל אנשים מבוגרים שבמשך שנים אוגרים חפצים רבים עד שלא ניתן לזוז בבית וצריך לפנות מהדירה ערימות של שקים וניילונים שבהם נאגרו חפצים רבים במשך, עשרות שנים. את התוצאות של האגרנות אפשר לראות בדירות שצריכות לעבור תהליך של פינוי דירה, כי לא ניתן כבר לחיות בהן במצבן הנוכחי. דירות שבהן ניתן לראות את תופעת האגרנות ארוכת השנים אלה דירות שעוברות בירושה לדור צעיר יותר ואז צריך לפנות אותן מכל החפצים שנאגרו במהלך חיים שלמים.

חברת "צוות פינוי דירה" מפנה דירות וגם דירות ירושה. אם לאחרונה ירשתם דירה שבה הייתה קיימת תופעת האגרנות אנחנו נגיע לדירתכם ונפנה ממנה את כל הציוד שהצטבר שם במשך שנים ארוכות.

אגרנות באופן כפייתי – תופעה מסוכנת

תופעת האגרנות אינה מנת חלקם רק של אנשים מבוגרים. יש אנשים צעירים שאינם מסוגלים לזרוק דברים מהבית, אם מדובר בבגדים, רהיטים או מכשירי חשמל מקולקלים. אצל אנשים הסובלים מתופעה של אגרנות תשמעו משפטים קבועים שמסגירים אותם כאגרנים. כמו, "מחר אני אזרוק את הכל", "קודם צריך לברור, אח"כ זורקים" או "יכול להיות שעוד אפשר לתקן את זה" וכאלה פנינים שמזוהות עם אנשים שממש לא מסוגלים לזרוק שום דבר, כי הם חוששים שעוד ניתן להשתמש באותו החפץ. אם מישהו בביתכם סובל מתופעת האגרנות ואתם לא יודעים כיצד לשחרר פינות רבות בבית אז הפתרון היחיד הוא להביא חברת פינוי דירה.

"חברת צוות פינוי דירה" תגיע לביתכם ותבצע את עבודות הפינוי של כל הג'אנק שנאגר אצלכם במשך שנים. אולי אם מישהו יעשה את עבודות הפינוי, האגרן שבביתכם ישתכנע שלא כל דבר צריך להשאיר למחר או לנסות ולתקן אותו.

כיצד למנוע את הופעתה של האגרנות בעתיד ?

קשה מאד להתמודד עם תופעות של אגרנות, צריך ממש לפטרל ליד מי שלא מסוגל לזרוק שום דבר ולהיות עם היד על הדופק כשדברים בבית מתחילים להצטבר בכל פינה אפשרית. אם נואשתם מלבקש, לדרוש, להתחנן ממי שאינו מסוגל לזרוק את הדברים בעצמו, אתם תמיד יכולים להציע שתבוא חברה חיצונית ותעשה את העבודה של זריקת הדברים והפינוי עבור האגרן המתלבט. יכול להיות שזה יהיה פתרון מקובל על מי שאוגר במשך השנים, בגדים,עיתונים ישנים, ג'אנק שהם "מצאו" ברחוב, מוצרי חשמל ששנים רבות לא עובדים, אופניים עם גלגל אחד ועוד.

חברת "צוות פינוי דירה" תגיע לביתכם ובאמצעות עובדיה המיומנים והמקצועיים תחזיר את ביתכם למקום ראוי למגורים. אנחנו נשנה את סטטוס הדירה שלכם ממחסן לבית מגורים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן