אגרנות כפייתית קריית אונו – פינוי דירה וניקיון

פינוי אגרנות כפייתית בקריית אונו

חברת ״שי פינוי וניקיון דירות״ הינה חברת ניקיון שמתמחה בפינוי וניקוי דירות של אגרנים כפייתים, דירות של אגרנים מתאפיינות במצבי דירות קיצון, מצב תחזוקת הדירה גרוע, והדירות מוזנחות במיוחד. מה שמחייב פעולה מיידית של חברה מקצועית.

איך לפנות דירה של אגרן?

דירה של אגרן כפייתית ברוב הפעמים יכולה להיות מאוד מסוכנת, אך חברת שי ניקיון, תמיד מוכנים לפעולה, נפנה את הערימות, הגרוטאות, האשפה והפסולה מהדירה, ננקה אבק מארונות מגירות, נבצע מגוון עבודות יסודיות של ניקוי וחיטוי הבית מכל החיידקים, המזיקים והבקטריות, ועל יד כך נדאג גם להרחקת התחלואה מהדירה.

זאת ועוד, הצוות המקצועי של ״שי ניקיון״ ישאיר בסוף היום את הדירה מצוחצחת ונקייה ומוכנה למגורי אדם.

האגרנות הכפייתית משתייכת לסוג הפרעות החרדה, ולעיתים ההפרעה מגיעה בקומרבידיות, כלומר, בשילוב עם דיכאון וחרדות נוספות.

האדם האגרן חי ברגישות יתר לחפציו שבעיניו זהו כל עולמו.

האגרנים נוטים לאסוף חפצים ופריטים במשך שנים על גבי שנים, ולכל פריט הם נקשרים רגשית באופן סנטימנטלי, ישנם אפילו ארגנים, שאצלם ההפרעה היא ברמה קשה ביותר, והם חיים בסוג של אובססיביות ומבצעים טקסים קבועים אחת לכמה שעות, כמו למשל, טקס בדיקה בפחי הזבל שחס וחלילה לא בטעות נזרק משהו לפח, הם אינם מסוגלים לשאת את המחשבה הזאת שמטרידה אותם במשך כל היום, ולמעשה כל החיים, ובכך גם מונעת מהם חיי שיגרה נורמטיביים ונכונים.

 אדם שהוא אגרן, נוטה להתנתק לחלוטין מכל הסביבה, ולחיות בצורה אובססיבית ביותר עם החפצים וערימות הג׳אנק שבביתו.

לעיתים, ישנם אגרנים שחיים בתוך סוד של ממש, ולכן הם ימנעו מכל אינטראקציה עם הסביבה, רק מהפחד להיקלע למצב שאנשים יבואו אליהם ויראו את הבלאגן שהם חיים בו. אגרנים חיים בתחושה אשמה, מבוכה ובושה מכל המתרחש בחייהם, אך אינם מסוגלים להתגבר על כך בעצמם, זוהי הפרעה נפשית לכל דבר.

 

לכן, חשוב לי שתדעו, במידה ואינכם יודעים זאת עדיין, אגרנים בדרך כלל אינם יהיו מסוגלים לעזור לעצמם הם יזדקקו לעזרה שלכם ושל מומחים בתחום, על מנת להתגבר על ההפרעה, ויותר מזאת על מנת להיפטר מכל הפריטים שאספו המהלך השנים.

 

ניקיון דירות מוזנחות בעזרת חומרי ניקוי נכונים ואיכותיים

הצוות של ״שי פינוי וניקיון דירות״, מעמידים לרשות לקוחותינו שירות אדיב, מהיר, מבין, מקצועי ויעיל שמתמקד בניקיון יסודי של הדירה, פינוי כל האשפה והפסולת ולאחר מכן שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וחזקים במיוחד, בין חומרי הניקוי אנו משתמשים בתרסיסים לניקוי חלונות, אקונומיקה, נוזל חיטוי מקצועי, ממסי אבנית, מסירי שומנים, חומרים לניקוי וחיטוי שיש, חומרים איכותיים לניקוי רצפות והסרת כל החיידקים, האבק והבקטריות, חומרי קצף ועוד.

 

הצוות של ״שי ניקיון״ כה מיומן עד כדי שלא יותיר שום לכלוך מעל פני השטח, זוהי העבודה שלנו, אותה אנחנו מבצעים יומיום.

 

לכן, במידה ואתם מחפשים חברה מקצועית שמתמחה בניקוי ופינוי דירות של אגרנים כפייתיים, חברה שיודעת לעשות את העבודה, חברה מקצועית, עם המון ותק וניסיון, הגעתם למקום הנכון.

 

התקשרו עוד היום, אנו מבטיחים לא לשאול שאלות, ומבינים את העובדה שאנשים עוברים מצבים קשים בחיים, אל תחשבו לרגע שאתם לבד, אל תחשבו לרגע שאתם היחידים, יש לנו שנים של ניסיון בתחום, אנו מומחים ומקצועיים בעבודה שלנו.

יש לנו כבר אלפי לקוחות מרוצים, שיודעים שמה שיותיר אותנו שמחים ומרוצים בסוף היום זו דירה נקייה ומצוחצחת, אל תהססו, התקשרו, אנחנו כבר נדע את העבודה.

 

.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו