פינוי מטבח עמוס קופסאות שימורים ומזון ישן בגלל קניות מוגזמות

מפנים מטבחים עמוסים ומוזנחים

אגרנות כפייתית יכולה לבוא לידי ביטוי בפעולת אגירה ואיסוף אובססיבית של קופסאות שימורים ומזון ישן, וזאת לנוכח חרדות קיומיות של האגרן הכפייתי החושש להישאר ללא מצרכי מזון. אגירה אובססיבית של מוצרי מזון מתקיימת גם על ידי אנשים נורמטיבים לכאורה אשר אינם מעלים על דעתם שהם נמנים על קבוצת האנשים המוגדרת כאגרנים כפייתיים. במקרים אלו, איסוף אובססיבי של מוצרי מזון  נובע בין היתר מקניות מוגזמות של מצרכי ומוצרי מזון והדבר מוביל לעומס יתר בסביבת המטבח והמזווה.

בתים ודירות בהם מתגוררים אגרנים כפייתיים האוספים ואוגרים כמויות גדולות של מזון אשר אינו נחוץ להם באמת, מתאפיינים בסימני תחלואה ונזקים שונים, כאשר עומס היתר של מוצרי המזון גורם לצפיפות ולסכנת התמוטטות של מדפי אחסון בסביבת המטבח והמזווה. בנוסף, מוצרי המזון המיותרים (גם במקרים בהם מדובר במזון יבש הנשמר בתוך קופסאות שימורים), הינו מזון בעל תאריך פג תוקף, וכאשר המזון מקולקל הדבר גורם להצטברות של עובש וחיידקים המושכים אליהם מכרסמים ומזיקים.

פינוי מטבח עמוס עקב אגרנות כפייתית

אנחנו בצוות שי פינוי דירה מכירים היטב את תופעת האגירה של מוצרי המזון ולאורך 30 שנות פעילותנו בענף הפינוי, נחשפנו למאות מקרים בהם האגרנים הכפייתיים אספו ואגרו כמויות גדולות של מזון וקופסאות שימורים ללא כל סיבה מוצדקת לכך.

פינוי מטבח עמוס בקופסאות שימורים ומזון ישן הינו שירות ייעודי המיושם על ידי אנשי הצוות שלנו בכל רחבי הארץ. במסגרת השירות אנו מבצעים מספר פעולות מקצועיות הכוללות בין היתר:

  • מיון מקדים של תכולת המזון הישן – כאשר כל פריט מזון פג תוקף עובר למכולת הפינוי המוצבת מחוץ לשטח הדירה
  • פינוי יסודי של מוצרי מזון ישנים וקופסאות שימורים ישנות
  • פירוק ארונות ומדפים ישנים ורעועים
  • ניקוי יסודי של סביבת המטבח- כולל חיטוי של משטחי שיש, כיורים, אריחי קרמיקה וכדומה
  • טיפול נקודתי בקירות המטבח הסובלים מעובש, פטרת וסימני רטיבות עקב האגירה האובססיבית של מוצרי המזון הישן – כולל עבודת סיוד וצבע במידת הצורך

וביצוע עבודות תחזוקה נוספות המותאמות למצבו התחזוקתי של המטבח.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו