מי אנחנו ומה אנחנו עושים למען הסובלים מאגרנות?

שי פינוי דירה עוזר לאגרנים כפייתיים

אגרנות כפייתית ואספנות – אגרנות כפייתית הינה תופעה מצויה ומעיקה ביותר. היא מביאה את המתמודדים עם התופעה הזו לחיים מורכבים ביותר בה הם אינם מצליחים לשלוט על עצמם בכל מה שקשור לאגירת החפצים. וזה אומר שהבית שלהם עלול להיות עמוס ומוזנח ביותר, שכן עומס החפצים נעשה למועקה וכל פינה בבית זרועה בחפצים ואביזרים לרוב. אכן, מצב מורכב אשר מעמיד את בעל הבית וכן את כל בני המשפחה או המכרים שלו מול מצוקה של ממש.

אגרנות כפייתית ואספנות – מי אנחנו בתמונה?

מי אנחנו ומה אנחנו עושים למען הסובלים מאגרנות כפייתית ואספנות? אנחנו חברה מקצועית ומובילה בתחום פינוי דירות. במהלך השנים רכשנו מיומנות רבה בתחום עיסוקנו, ומטבע הדברים הכרנו גם דירות רבות אשר עברו אצלנו תהליך של פינוי. ההתעסקות מול אגרנים ובני המשפחה שלהם לצד פינוי החפצים הביאה אותנו להכיר לעומק את האגרנים ואת הנפש שלהם. וכיום אנחנו מפעילים מערך סיוע ומידע לאגרנים כפייתיים ובני המשפחה שלהם. מלבד לסיוע הטכני בפינוי הדירה מכל התכולה העודפת, אנו מעניקים גם עזרה של מידע והכוונה לקראת הפינוי.

מה מיוחד בתהליך פינוי דירה לאגרנים?

יש לציין כי כאשר דנים על פינוי דירה של אגרנים כפייתיים אין מדובר על תהליך טכני גרידה. כי אם על פעולה מורכבת אשר משפיעה על הנפש ועל החיים של האגרן ובני המשפחה שלו. אנחנו מודעים לכך שחייו של האגרן מורכבים מאוד, זו התנהגות שהיא סימפטום למשהו שמתרחש בנפש פנימה. מסיבה זו אנחנו מתייחסים לאגרנות כפייתית ואספנות בצורה רגישה ולכל הבית העמוס במלוא הכבוד הראוי. והמציאות מלמדת שהאגרנים חשים זאת! הם מרגישים שלצד החברה שלנו והצוות הם יכולים להיות רגועים ובטוחים. הם חשים שאנחנו מגיעים ממקום של כבוד והבנה, ואנחנו לא נעשה פעולה אשר תעיק או תכאיב להם.

 

אגרנות כפייתית ואספנות – הדרך לפתרון

יש לציין כי כאשר אגרן עובר תהליך של פינוי הוא למעשה עובר בד בבד תהליך טיפולי אשר חותר לנטרל את הכפייתיות אשר מנהלת אותו בחיים שלו. כיוון שכל עוד הנפש אינה מטופלת לרוב אי אפשר לפנות את התכולה. טיפול נכון ותהליך פינוי יעיל יאפשר תוצאה טובה שתחזיק מעמד למשך שנים.התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו