אגרנות כפייתית בגבעת שמואל – פינוי דירה וניקיון

פינוי אגרנות כפייתית בגבעת שמואל

שלום שמי שי ואני בעל חברת שי פינוי דירות. מה החברה עושה? אנחנו מפנים בתים, דירות, מפנים משרדים ומחסנים של אגרנים כפייתיים, לאחר הפינוי אנחנו מבצעים ניקיון יסודי של הדירה, והחזרת המבנה למצה האופטימאלי ביותר. איפה אנחנו עובדים? בעיקרון אנחנו עובדים בכל רחבי הארץ, אבל היום נתמקד באגרנות כפייתית בגבעת שמואל.

איך נעזור למי שחי בבית מוזנח ועמוס בפריטים שהוא אוסף?

חברת שי פינוי דירות מומחים בפינויי דירות של אגרנים כפייתיים. אז אם אתה גר בגבעת שמואל, ואתה אוסף פריטים באופן אובססיבי, וכן חושש ומרגיש בושה כאשר מישהו מתקרב לבית שלך, אנחנו פה בשבילך. אם את אוספת עיתונים באופן אובססיבי שמא לא תפספסי אפילו כתבה אחת, ואת גרה בגבעת שמואל, הגעת בדיוק למקום הנכון. אחרי שהגענו להסכמה בנינו לבין עצמנו שאנחנו חייבים לעשות סדר בבלאגן בבית, הפחד שמישהו יראה את הדירה במצב שהיא כיום, גורם לכך שהדירה הופכת מיום ליום למלוכלכת יותר וכן מזוהמת יותר. מה נעשה? אז בואו נגיע לתכלס, אנחנו שי חברת פינוי דירות וניקיון, מבצעים מיון  לכל החפצים שנמצאים בתוך הבית, המיון נעשה עם עזרה מרובה שלכם, בסופו של יום אנחנו נזרוק מהבית רק מה שנקבל אישור מכם לזרוק. לאחר סיום הליך המיון, נפזר את החפצים בהתאם למיון, מה שנזרק נפנה לאתר אשפה מורשה על ידי מכולות לפינוי אשפה. מה שנתרם, נעביר עבורכם למחזור או למרכזי תרומות, ומה שאתם רוצים להשאיר בבית נשאיר בבית. אחרי פינוי הדירה מכל ערימות האשפה והפריטים שאין בהם צורך, נבצע ניקיון יסודי.

 

איך אדע האם אני אגרן?

אגרנות כפייתית, היא מצב אובססיבי בו אדם אוסף דברים ושומר אותם בדירתו, ברוב המקרים החפצים שאותו אדם אוגר הוא מביא אותם מהרחוב, יחד עם זאת חשוב לציין כי קיימים מקרים בהם האגרנים הכפייתיים קונים מוצר מסוים בכמויות. למה זה קורה? בשל החשש התמידי של האגרנים הכפייתיים שאותו מוצר או פריט יחסר להם. במקרים של אגרנות כפייתית, האגרן הכפייתי נוטה שלא לשחרר את החפצים שהוא אוגר בביתו גם כאשר מדובר באשפה, בגדים ישנים, חפצים שבורים, ניירת ישנה, זבל ועוד. הנטייה לאגור נובעת מתוך תחושה של פחד או דיכאון שנגרמה לאגרן הכפייתי אחרי טראומה או אובדן של אדם קרוב.

 

מהן הסכנות שיכולות להיות במגורים בתוך בית של אגרנים כפייתיים?

הסכנות בבית מוזנח ומלוכלך, כאשר בנוסף לכך מתווספים ערימות של חפצים שהאגרנים אוגרים, יכולות להיות חיידקים, זוהמה, קן של יונים, עכברים, ג'וקים, אי יכולת של מעבר בתוך הבית, הרבה אבק, ועוד ועוד. כמו כן, בדרך כלל הדירות של האגרנים הכפייתיים סגורות מכל וכל. מה זאת אומרת? במרבית מהמקרים, האגרנים הכפייתיים מהפחד שמישהו ייראה את הערימות של החפצים שיש להם בבית, סוגרים את החלונות, הדלתות וכל פתח אוויר לבית. למה זה לא טוב? כי סגירה של הבית באופן מוחלט, לא רק שהופכת את הבית למסריח, בלי אוויר ומאובק, אלא שגם זה גורם לריקבונות בקירות, עובש, בעיות של מים וחשמל ועוד סכנות רבות. אי יכולת מעבר בתוך הבית של האגרן הכפייתי בשל החפצים המרובים שבתוכו והערימות על ערימות של אשפה ודברים שאינם נחוצים לאדם ביום יום, עשוי להיות דבר מסוכן ביותר כאשר חלילה ותתפרץ שריפה בבית או נזילה של מים מהצנרת. מה גם שהאגרנים הכפייתים לא אוהבים שרואים את הבית שלהם, ולכן גם לא יזמינו טכנאי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו