אגרנות בקבוקים כפייתית – יש פתרון!

אגירת בקבוקים 

כיום כאשר ניתן לקבל פיקדון על בקבוקים, ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים ליהנות מהכנסה צדדית מאיסוף בקבוקים משומשים. עם זאת, לצד אנשים שאוספים באופן מסודר את הבקבוקים בפינת החצר, הרי שגם ניתן למצוא אגרנים שיש להם אובססיה לבקבוקים (ולא מטעמי הכנסה צדדית) ועל כן גם הם אוספים שלל בקבוקים מהרחוב, אך במקום לאגוד אותם באופן מסודר בפינת החצר, הם מכניסים אותם לסלון, למטבח, לחדר השינה, למבואת הכניסה ובאופן כללי לכל מקום בדירה, ולו כי המצב כבר מזמן יצאו משליטה.

אובדי עצות? לא עוד!

בקבוקים משומשים שנאספים מהרחוב הם ללא ספק מקור לבקטריות, עובש וריקבון, ועל כן לצד העובדה שהדירות הופכות להיות מאוד עמוסות, הן גם הופכות להיות מטונפות ואף מסוכנות ברמה הבריאותית. אי לכך, בני משפחה ששמים לב למצב דירה שכזו אצל בן משפחה, צרכים מצד אחד להגיש עזרה ומצד שני להגיש כתף עבור תמיכה. מכאן שאם גם אתם קוראים שורות אלו ומזדהים, אך יחד עם זאת חשים אובדי עצות – טוב לדעת ש"המרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" הנו הכתובת הנכונה, בה ניתן לקבל הכוונה מקצועית לצד עזרה פרקטית בהחזרת הדירה להיות ראויה למגורים (מסודרת ונקייה).

מיטב האמצעים עבור איפוס הדירה

"המרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" יודע להכווין לשורת אנשי מקצוע יעילים עבור מצבים מעין אלו, ובנוסף מכיל צוותים ייעודיים עבור משימות פינוי דירה של אגרנים. אי לכך, מראש ניתן לדעת שהצוות רגיל למראות של זוהמה ועומס, הצוות מראש רגיל לסביבת פינוי מטונפת וריחות עזים וכמובן שגם לקהל יעד שלא פעם מתקשה לשתף פעולה. אי לכך, צוות "המרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" מהווה את הכתובת הנכונה והיעילה ביותר על מנת להחזיר את הדירה להיות ראויה למגורים, ולו כי עומדים לרשותו מיטב האמצעים, לצד אנשי צוות מנוסים ומתורגלים, ולא חשוב פחות – גם אנושיים ורגישים.

 שירותי חיטוי ניקוי ועוד

שי פינוי דירה מומחה בכל הנוגע לפינוי כל סוג של פסולת. אי לכך, הצוות אינו עסוק בלעקם פרצוף או להיות שיפוטי, אלא מתמקד בליצור תחושה נעימה ומכילה. כמו כן ,הצוות מגיע עם ציוד מגן והוא מבוטח, ישנו ביטוח צד ג' וכמובן שגם הסדר עבודה מעוגן מראש. בנוסף, כיוון שהחברה מאמינה בתוצאה שלמה, היא גם מעמידה צוותים מקצועיים לא פחות עבור חיטוי והדברת הדירה, עבור סידור הדירה מחדש, ניקוי כל נקודה, מתן שירותי שיפוץ קלים ועבור שירותי סיוד מקצועיים.

יצירת אווירה חדשה ומבטיחה

לאור כל זאת, כל לקוח מוזמן לבחור את אופי השירותים הנחוצים, ולדעת מראש שבתום כמה שעות עבודה נמרצות ויעילות הדירה תחזור להיות לא רק ראויה למגורים, נעימה ומסודרת, אלא גם מדיפה ניחוחות של ניקיון ובעלת אווירה חדשה ומבטיחה. מכאן שאם גם אתם מבקשים להשאיר בעיית אגרנות בקבוקים כפייתית מאחור – פשוט חייגו בהקדם למספר072-2770914  ותצאו מעל ומעבר למרוצים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו