אגירת שקיות וקרטונים

אוגרים שקיות וקרטונים?

אגירת שקיות וקרטונים – שקיות ומוצרי אריזה נועדו להקל מעלינו את החיים. לאפשר לנו לארוז בנוחות את המוצרים שבידינו, לשנע בקלות פריטים וכן הלאה. אבל לא פעם קם הגולם על יוצרו, ושקיות וקרטונים הופכים להיות לנו לרועץ. במה מדובר? מדובר על תופעה שנקראת בשם אגירת שקיות וקרטונים זו תופעה חמורה וכואבת בה אנשים מפתחים הפרעה נפשית שגורמת להם לאגור חפצים בלי כל הסבר רציונאלי שעומד מאחור.

כל הבית קרטונים ושקיות

מציאות זו גוררת את האגרן למצב הזוי בו הבית מגיע למצב מטורף. הבית כולו מכיל כמויות עצומות של שקיות בשלל גדלים וצבעים, קרטונים לרוב ומוצרי אריזה נוספים מתגוללים ברחבי הבית. העומס הגדול לצד הריח המאפיין את מוצרי הקרטון והניילון גורמים לכך שהבית הופך להיות מקום בלתי נוח וכמעט בלתי נסבל. גם האגרן בעצמו סובל מהמצב הזה בו הוא לא מוצא לעצמו כיסא פנוי לשבת עליו, הוא עצמו מתמודד עם מציאות כואבת בה הוא היה רוצה לנהל סדר יום תקין, אך הוא מוצא את עצמו מוגבל מול תכתיבים פנימיים ואובססיות משוללות היגיון.

אגירת שקיות וקרטונים – האם אפשר לפתור את הבעיה?

היות ומדובר על הפרעה של אגרנות כפייתית יש לבדוק כיצד ניתן לטפל בעניין. אז התשובה חיובית – כן, יש דרך טיפולית יעילה אשר מוליכה את האגרנים למקום שפוי ויציב בו הם נפרדים מהצורך העז שלהם לאגור כמויות של מוצרים וחפצים ללא כל הסבר הגיוני. מדובר על טיפולים ייעודיים אשר חותרים לרפא את הנפש ולשחרר את האדם מהצורך הפנימי שלו לאגור ללא כל טעם והסבר.

אגירת שקיות וקרטונים – ומה באשר לבית?

גם לאחר שהאגרן עובר טיפול מקצועי עדיין נותר הבית במצבו. כי גם אם האגירה הופסקה חשוב למצוא את הדרך לפנות את הבית בצורה יסודית מכל מה שהוא מכיל. במקרים רבים הוא עשוי להכיל כמויות עצומות של תכולה ופסולת אשר קשה להשתלט עליהם. הפסולת והקרטונים ממלאים כל פינה בבית, ויוצרים מציאות חיים בלתי אפשרית. כאן מגיעה חברת פינוי דירה ומציעה מענה הולם. חברת הפינוי מכירה היטב את המציאות הזו, ויש לה כלים מקצועיים משלה עבור ביצוע הפינוי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו