אגירת עיתונים

שי מטפל באגירת עיתונים 

אגירת עיתונים – עיתונים הם פריט שנועד לספק מידע. להעביר ידיעות, חדשות ומודעות פרסום. לרוב כל עיתון מוצא את דרכו לפח האשפה כחלוף מספר ימים. קראנו? התעדכנו? מה טוב. כעת עובר העיתון אל פח האשפה הביתי או לחילופין אל מכולת איסוף נייר משומש. אך מה קורה כאשר מגיע עיתון לידיו של אגרן ניירת? הלה רואה בכל בדל נייר ערך רב והוא לגמרי לא מגיע לשלב בו משליכים את העיתון אל פח האשפה.. ולמרבה האבסורד העיתון ממשיך להיות נוכח בבית. אבל הוא לא עיתון יחיד – הוא מצטרף לעיתונים מלפני שנה, שנתיים ואולי גם עשור.

הבית של אגרן עיתונים

ביתו של אגרן עיתונים הולך ונעשה עמוס מיום ליום. ערימות של עיתונים מונחים זה על זה, והמראה עלול להזכיר יותר ארכיון מאשר בית מגורים. גם הריח שעומס הניר יוצר מורגש בכל פינה, כי נייר עיתון הוא נייר באיכות ירודה שהריח שלו דומיננטי למדי, במיוחד כאשר הוא מתחיל להיות ישן ומצהיב.

אגירת עיתונים, מה עושים מול התופעה?

אכן, אגירת עיתונים הינה תופעה חמורה שיש לשים לה סוף. ואם הנכם מכירים אגרן אשר שרוי במצוקה כזו, מומלץ כי תפנו אותו אלינו – החברה המקצועית לסיוע לאגרנים כפייתיים. אנחנו עוסקים בתחום זה כבר שנים, רכשנו המון כלים וידע מקצועי אשר מאפשרים לנו להגיש עזרה לאגרנים. העזרה שאנחנו מגישים מתמקדת במספר מישורים. ראשית זה הידע הרב שצברנו. כאשר פונה אלינו אגרן או בן משפחה שלו אנחנו נדע לתת לו את המידע הנחוץ, ולהפנות אותו לגורמים טיפוליים מתאימים. וזאת כדי לטפל בשורש העניין ולרפא את הנפש אשר סובלת מכפייתיות.

אגירת עיתונים, פינוי הבית

כמו כן אנחנו מתמקדים בפינוי דירות של אגרנות. כך שאם יש בית שמכיל כמויות עצומות של ניירת ועיתונים ישנים, אנחנו החברה המומלצת עבור פינוי כמויות הנייר מהזירה. חברתנו עוסקת בתחום זה ורכשה מיומנות רבה במהלך השנים. פינינו מאות דירות אגרנות וגם דירות רגילות. המיומנות שצברנו מאפשרת לנו לבצע פינוי יעיל של דירות, גם כאלו שמכילות כמויות עתק של ניירת ועיתונים ישנים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו