אגירת מזון

שי פינוי דירה עוזרים לכם עם אגירת מזון

המזון הם עניין קיומי. אנחנו חייבים אותם ברמה יומיומית וללא מזון אין לאף אדם חיים. אולי יש מי שיקבל בהבנה אגירת מזון בגין סיבה זו. הרי מדובר על פריטים שימושיים. אבל מציאות האגרנות של מוצרי מזון מוכיחה כי אף זו תופעה חמורה ומעיקה מאוד שלגמרי לא מצליחה להביא אף תועלת לאגרן. להיפך, גם אגירת מזון הינה תופעה מסוכנת ומטרידה שסוחפת את האגרן למחוזות חמורים ולא טובים.

מה חמור באגירת מזון?

תארו לעצמכם בית מלא במוצרי מזון. אריזות סגורות ופתוחות. מוצרים טריים וישנים. מוצרים שהתוקף שלהם עבר זה מכבר לצד מוצרים טריים… כולנו מבינים שאי אפשר לחיות בצורה כזו. הבית הופך להיות מחסן בלתי מאורגן למוצרי מזון. מוצרים טריים ושימושיים ניצבים לצד מוצרים מעלים עובש. מה שיוצר מצב בו אי אפשר לאתר את המוצר הרצוי, ובוודאי שאין אפשרות להכין ארוחה או אפילו למרוח כריך. ועדיין לא הזכרנו את נושא הריח! עומס מוצרי המזון ועצם הימצאותם של מוצרים מקולקלים ועבשים משפיעים בצורה מורגשת על הבית.

אגירת מזון – כיצד מטפלים בתופעה?

אם הנכם מכירים אגרן כפייתי אשר מנהל בצורה זו את חייו, והוא מסתובב סביב מוצרי מזון ואגירה בלתי מוסברת שלהם, כדי לדעת כי יש טיפול ממוקד לתופעה זו. אמנם על האגרן להביע הסכמה ולשתף פעולה, אבל לרוב הטיפול יוכל להיות מועיל ולהביא את האגרן למצב תקין בו הוא מסוגל לעשות סטופ לאגירה המטורפת לה הוא כפוף. הטיפול יעשה סדר פנימי וישחרר את האגרן מהמצב בו הוא נתון לשיפוטם של כוחות פנימיים שליליים אשר מנהלים את יומו ללא רחמים.

מה עם הבית?

גם הבית מגיע למצב חמור כעבור תקופה של אגירה. יש כל כך הרבה מוצרים ודברי מאכל אשר מפוזרים בכל פינה בבית. המטבח – אי אפשר להיכנס אליו מרוב חפצים, ומארזים בשלל צבעים וגדלים נוכחים בזירה. כאן צריך להכניס לתמונה חברה מקצועית אשר מציעה שירות של פינוי דירות מאגרנות כפייתית. חברתנו מציעה שירות מקצועי שנועד להגיש סיוע לאגרן. פינוי הדירה וניקיון יסודי שלנו יחזירו את הבית למצב תקין!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו