אגירת חתולים

אגירת חתולים – מה זה אומר? 

אגירת חתולים – מיאו. חתולי מחמד מלווים אנשים רבים לכל מקום וגם בתוך הבית. אבל כל עוד מדובר על חיית מחמד מתורבתת ונקיה, הכול טוב ויפה. אבל יש מקרים עצובים בהם אנים מפתחים התנהגות מוזרה ודוחה בה הם אוגרים חתולי בר אל תוך ביתם. מדובר כמובן על מצב הזוי ובלתי נשלט בו אנשים נשלטים בידי כוח פנימי אשר מטיל עליהם את חיתתו. ואין לאל ידם את הכוח לענות לו ולהשתלט עליו. והמציאות הזו מנהלת להם את החיים. מבית אנושי בו ניתן לחיות ולבצע תהליכים שונים, הופך הבית להיות כמו פח אשפה עירוני בו החתולים עושים כבתוך שלהם.

אגירת חתולים – הלכלוך, החיידקים..

אגירת חתולים מביאה למצב בו הבית הופך להיות מקום מלוכלך בו ריחות רעים נודפים. מקום בו יש התרבות עצומה ובלתי נשלטת של חיידקים. לא לדבר על פרעושים וקרציות.. במקרים בהם אגרנים כפייתיים בחרו לאגור חתולים המצב נעשה מהר מאוד לקטסטרופלי. שכן מלבד לאגרן אין מי שמסוגל לחיות במקום כזה. כמו כן האגירה הזו גורמת לתלונות מצד השכנים בסביבה. אין מי שמוכל להבליג על כמויות של חתולים מוזנחים וזבל שמעלה צחנה בבניין המשותף.

אגירת חתולים – מה הפתרון?

היות ומדובר על הפרעת האגרנות הכפייתית, ולא על בחירה מושכלת חשוב לזכור כי יש לטפל בשורש העניין. כלומר, להפנות את האגרן הכפייתי לטיפול ממוקד אשר יוביל אותו למקום בריא בו אין צורך בחפצים מיותרים או בבעלי חיים מוזנחים כדי לתת שלווה לנפש. הטיפול יותאם למצבו של המטופל ויחתור להוביל אותו למקום של יציבות ורוגע פנימי.

הפינוי של הבית

אמנם גם לאחר הטיפול יהיה צורך לטפל בבית בצורה יסודית. שכן העובדה שיש בבית בעלי חיים והמון לכלוך שהם ייצרו במהלך תקופת שהותם במקום מצריכה ניקוי יסודי ופינוי קולקטיבי. מה גם שהחתולים שמכירים את הבית יצטרכו ללמוד שאין עוד מקומם בבית הזה.

החברה לסיוע נכנסת לתמונה

כאן נכנסת לתמונה החברה המגישה סיוע לאגרנים כפייתיים. החברה חותרת להקל על האגרן ולנהל עבורו את תהליך הפינוי על הצד הטוב ביותר. מתוך מטרה להשלים אותה באופן מושלם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו