אגירת חפצים במקלט: הכירו

אוגרים חפצים במקלט? 

המקלט שומם יותר, גדול יותר, ו"פנוי יותר"- תכונות שנותנות הרגשה נוחה להעמיס בכל דבר אפשרי את האחד שלכם, עד שהוא נראה לא פחות ממזבלה אחת גדולה- חבל. אגירה היא לא סיפור חדש, כולנו אוהבים לאגור, לשמור, להעמיס, והעיקר לא לזרוק ולהפטר ממה שהגיע הזמן לומר לו שלום.

אך מהי האגירה הזו? כמו שאמרנו תכונה אנושית רגילה וטבעית היא לאגור ולשמור מה שרכשנו, עד שמגיעה סיבה מספיק טובה להפטר מהמוצר. ואם לא הגיעה עדין סיבה טובה ועברה תקופה לא קצרה- היינו אומרים שתבדקו מה המצב שלכם, יתכן ויש ביניכם "אגרן כפייתי", מיהו? נסביר.

אתם או האגרן הכפייתי מגיעים להעמיס את המקלט?

אגרנים כפייתיים הם החבר'ה שלא מעוניינים בכל מצב לזרוק ולהפטר מהחפצים שאגרו או קנו. מהרגע שהמוצר נכנס לבית הוא קיבל חתימה שיישאר שם עד הנצח, מדוע? מקור האספנות הזו נובע ממקום נפשי עמוק- בו האדם מרגיש בחוסר וריקנות אשר חפצים ופריטים דוממים "כביכול" ממלאים אותם. הבית נראה להם תמיד ריק מדי. מבלי להתחשב בכמה חפצים הספיקו לאגור עד עכשיו, הם תמיד יגיעו עם עוד ערימות חדשות ובלתי נצרכות לדירה. החפצים שהאגרנים אוספים יכולים להיות אף ישנים, מקולקלים, ושבורים משום שאין להם תוקף- המטרה היא שיהיו באזור ויתנו תחושה של בטחון ומילוי.

מכאן הגענו למקלט. לאחר שהבית מילא את שטחו עד אין מקום, האגרנים פונים למקומות אסטרטגיים יותר, כמו לדוגמא: מחסן, עליית גג, ומקלט, מלבד זאת המקלט מרגיש כמקום בטוח יותר, הוא לא בשימוש אלא כמחסן עד שתפרוץ מלחמה רצינית מדיי. והמצפון לא מציק כך שהעמסת המקלט ממשיכה מיום ליום עד שמגיע היום בו אף למצוא את עצמנו במקלט יהיה קשה מאוד.

המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים הוא הכתובת, תפנו אלינו עוד היום.

הפריטים והחפצים המיותרים שמילאו את חלל המקלט מעלים עובש, ריח רע, ובעיות תברואתיות חמורות נוספות. מצב זה לא מאפשר לעזרה אנושית פשוטה לפתור את הבעיה ומפה צריך להתקדם ולפנות לחברת פינוי טובה מספיק אשר תשקם את המקלט ותחזיר אותו להראות כמו שהיה. תפנו אלינו ל"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" ועוד היום נתחיל בפתירת הבעיה שלכם. עם מיטב חברות הפינוי והניקיון, והלקוחות המרוצים נחזיר לכם את המקום ל-כמו שהיה, התחייבנו ונקיים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו