אגירת גרוטאות

אגירת גרוטאות – אנחנו נעזור לכם

אגירת גרוטאות – גרוטאות אלו פריטים ואביזרים אשר אינם מגיעים עוד לכלל שימוש. המחשבה הראשונית והבסיסית היא שגרוטאה מקומה בפח האשפה. ואכן מרבית האנשים מזהים את המוצרים הללו ונפרדים מהם לחיים ולשלום בהקדם האפשרי. כך זה עם חפצים שיצאו מכלל שימוש, כלי בית בלים, רהיטים מפורקים וכן הלאה. אבל קיימת תופעה אובססיבית אשר מובילה את האנשים שלוקים בה למקום חמור של אגירה. אנשים אלו מוצאים את עצמם מוכתבים מקול פנימי עוצמתי אשר מורה להם לאגור חפצים, לשמור גרוטאות הגם שאין כל הסבר ריאלי לדבר.

אגירת גרוטאות – ממה זה נובע?

הנפש שלנו מורכבת מכוחות שונים. ולא פעם עלולות להתפתח תופעות שונות ומשונות אשר משפיעות בצורה ישירה על החיים שלנו. מציאות כזו יוצרת מצב עצוב בו אדם שפוי מנהל את חייו לפי קול בלתי שפוי. במקום לפנות פסולת, להוציא גרוטאות ולשחרר את הבית מכל התכולה המעיקה הזו, הוא אוגר, אוגר ולא זורק. ואם אין די בכך הוא מכניס הביתה גרוטאות שהוא מוצא ברחוב! אכן, תופעה עצובה ומשמעותית מאוד אשר יוצרת מצב כואב. הבית הופך להיות מחסן גרוטאות והחיים – אינם חיים.

כיצד מתמודדים עם תופעת אגירת גרוטאות?

הדבר הראשון שיש לדעת הוא שזו תופעת נפש מוכרת. כן, בתחום הפסיכיאטריה מוכרת התופעה הזו והיא בהחלט רווחת באחוזים מסוימים. היות שכך יש מגוון דרכי טיפול ומענה מותאם אשר יוכל להועיל למי שמתמודד עם התופעה הזו. יש שיטות טיפוליות שונות אשר נועדו להקל על החיים ואף לרפא את הנפש. כך שההרגל של אגירת גרוטאות יטופל כיאות והאדם יחזור למצב בריא ומאוזן. יש מגוון סוגים של טיפולים אשר יוכלו להתאים לתופעה זו. בין היתר יש מציעים טיפול C.B.T, טיפול פסיכולוגי וכן שילוב של טיפול תרופתי. המטרה של כל הטיפולים הללו היא להוביל את האדם למקום בל בחירה אישית בלי להיכנע לתכתיבים פנימיים חסרי היגיון.

מי אנחנו בתמונה?

אנחנו חברה המציעה שירות ועזרה לאגרנים כפייתיים. אנו עוסקים בתחום לאורך שנים, במהלך שנים אלו הגשנו יד ופינינו דירות של אגרנים. המומחיות שלנו מאפשרת לנו לבצע פינוי יעיל ומהיר במלוא הרגישות והאחריות!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו