אגירת בקבוקים

אגירת בקבוקים – מה עושים?

אגירת בקבוקים – כמה בקבוקים השלכתם בשבוע האחרון? משקאות קלים ומים, חלב ויין, שמפו וסבונים וכן הלאה. כולנו עושים שימוש רב בבקבוקים חד פעמיים. ולאחר השימוש? הבקבוקים הללו אמורים למצוא את דרכם למתקן אגירת הבקבוקים ומשם הם נשלחים למחזור. אבל מה קורה כאשר אדם מפתח אובססיה לבקבוקים? ומה מתרחש כאשר אדם רואה בכל בקבוק הזדמנות ומושא לאגירה? אכן מצב מעיק! מציאות חיים מסובכת בה הבית מתמלא בבקבוקים אינספור. והחיים עומדים מלכת.

מהי ההשפעה של הבקבוקים על הנעשה בבית האגרן?

אגירת בקבוקים הינה תופעה אשר פוגעת בחיים של האגרן. וזאת מחמת הסיבה הפשוטה שהבקבוקים נעשים קודמים לכל. במקום לארגן את הבית, לסדר ולמצוא מקום לכל פריט וחפץ, מוצא האגרן לנכון לכנוס עוד ועוד בקבוקים. את הבקבוקים שהוא עשה בהם שימוש הוא וודאי אינו משליך. אך מעבר לכך – הוא אוסף בקבוקים ריקים אותם הוא מוצא ומביא אותם לבית. מציאות חיים מורכבת ועצובה אשר גורמת לבית להיות עמוס ולא שימושי.

אגירת בקבוקים – מדוע זה קורה?

התופעה הזו אולי נראית מוזרה בעיני מי שלא מכיר אותה. אבל מי שחווה אותה מקרוב יודע כי זו תופעה שיש לה מקור וסיבה. מדובר על תופעה אובססיבית שנובעת מכפייתיות בעניין אגירת חפצים. האגירה הזו אינה נשלטת בידי האדם האוגר, והוא עושה זאת מחמת מניע פנימי עמוק ועוצמתי אשר אינו מאפשר לו בחירה עצמית. כלומר, האדם מודע לכך שהוא פועל בצורה חסרת היגיון אבל הוא אינו מסוגל לעצור את עצמו.

אגירת בקבוקים – כיצד מטפלים?

אם נהיה אופטימיים נזכור כי זו תופעה קשה אמנם, אבל היא בהחלט אפשרית לטיפול. מה שאומר שבעידן בו יש שפע של שיטות ודרכים טיפוליות ניתן למצוא מענה גם לאגירה כפייתית. ואכן, אגרנים רבים הגיעו אל מנוחתם לאחר שעברו טיפול מקצועי וממוקד. הטיפול הפריד מהם את הכוח העצום של האובססיה, ולימד אותם להתמודד מול הדחף העז לאגור חפצים. התוצאה היא חיים שקולים ורגועים יותר ללא אגירה. לאחר שהאגרן עבר טיפול ניתן לפנות את הבית שלו מכל התכולה העודפת. חברת שי פינוי דירה מציעה שירות מקצועי ומידע רלוונטי לפינוי הבית מכל הבקבוקים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו